Przejdź do treści
9°CPowietrze: bardzo dobre Bałtyk: 525 cm opada środa, 14 października 2026 · imieniny: Bernarda, Fortunaty wschód 07:10 · zachód 17:52
reklama

Odra Opole

I liga, sezon 2026/2027: 11. miejsce na 18, 12 pkt, bramki 8:9

Sezon: 2018/2019 2019/2020 2020/2021 2021/2022 2022/2023 2023/2024 2024/2025 2025/2026 2026/2027 ← Arka Gdynia pełna tabela ligi wyniki w dziale Sport

Forma - ostatnie mecze PWPWRRRPPW

Najbliższe mecze

Klub i stadion

Rok założenia
1945
Kraj
Polska
Stadion
Itaka Arena
Adres
ul. Leonarda Olejnika 1, Opole
Pojemność
11 600 miejsc
Nawierzchnia
naturalna trawa
Stadion: Itaka Arena

Trenerzy w sezonie 2026/2027

  • Lukasz Tomczyk Lukasz Tomczykod 06.2026

Sezon 2026/2027 w liczbach

StatystykaU siebieNa wyjeździeRazem
Mecze5510
Zwycięstwa213
Remisy123
Porażki224
Bramki zdobyte448
Bramki stracone369
Średnio zdobytych na mecz0,80,80,8
Średnio straconych na mecz0,61,20,9
Czyste konta213
Mecze bez strzelonego gola314
Najwyższa wygrana u siebie
3:1
Najwyższa wygrana na wyjeździe
0:1
Najwyższa porażka u siebie
0:1
Najwyższa porażka na wyjeździe
3:1
Najdłuższa seria zwycięstw
1 mecz
Najdłuższa seria remisów
3 mecze
Najdłuższa seria porażek
2 mecze
Rzuty karne wykorzystane
1 z 1

Wyniki w sezonie

DataKolejkaGospodarzWynikGość
11.10.2026 10 Odra OpoleP. Szysz 76' (k.) 1:0 Miedź Legnica
19.09.2026 9 NiecieczaD. Hilbrycht 8' 1:0 Odra Opole
13.09.2026 8 Odra Opole 0:1 Stal RzeszówS. Pukala 16'
05.09.2026 7 Stal MielecK. Getinger 60' (k.) 1:1 Odra OpoleP. Szysz 8'
28.08.2026 6 Odra Opole 0:0 ŁKS Łódź
22.08.2026 5 PodbeskidzieO. Tomczyk 76' 1:1 Odra OpoleM. Feliks 8'
15.08.2026 4 Odra OpoleA. Najemski 13' (sam.); M. Feliks 40'; J. Piroch 63' 3:1 Warta PoznańP. Kusztal 56'
08.08.2026 3 Puszcza NiepołomiceA. Trubeha 45'; M. Cholewiak 45'; K. Kasolik 78' 3:1 Odra OpoleM. Feliks 5'
03.08.2026 2 Chrobry Głogów 0:1 Odra OpoleM. Pingot 9'
24.07.2026 1 Odra Opole 0:1 Arka GdyniaD. Kun 35'

Strzelcy w sezonie 2026/2027

#ZawodnikGKA
1M. Feliks4
2P. Szysz311
3J. Piroch1
3M. Pingot1

Gole w meczach ligowych i pucharowych. Gole samobójcze rywali nie są liczone zawodnikom.

Puchar Polski

reklama

Kadra w sezonie 2026/2027

ZawodnikNrWiekGAŻKCK
Bramkarze
M. Mleczko1260000
A. Haluch30300000
Obrońcy
J. Piroch3301030
J. Pochcioł6220000
M. Miloš7320010
M. Spychała22270130
J. Szrek24280000
K. Palacz25220000
F. Kupczyk33190010
N. Mijušković35330110
Cassio52260000
M. Pingot55221020
Pomocnicy
F. Franczak5180000
M. Scalet8280010
T. Gajda14290110
A. Liber16240020
B. Biedrzycki23220210
M. Stas73170000
Napastnicy
M. Feliks9264020
B. Barański10190020
J. Pérez11270030
B. Spáčil17220020
K. Przybyłko19320000
P. Szysz20273110
S. Gieroba77180010
S. Szkliński77190000

Skład zgłoszony do rozgrywek (26). Gole, asysty i kartki policzone z relacji meczów ligowych i pucharowych; źródło nie podaje liczby występów w trakcie sezonu.

Tabela: I liga, 2026/2027

#ZespółMPktBilans
1 Pogoń Grod. Mazowiecki 10 21 19:8
2 Polonia Warszawa 10 17 17:13
3 Nieciecza 10 17 16:14
4 Lechia Gdańsk 10 16 19:16
5 Warta Poznań 10 15 18:15
6 ŁKS Łódź 10 15 13:11
7 Ruch Chorzów 10 15 11:11
8 Miedź Legnica 10 14 14:10
9 Stal Rzeszów 10 14 11:17
10 Pogoń Siedlce 9 12 9:8
11 Odra Opole 10 12 8:9
12 Chrobry Głogów 10 12 11:12
13 Polonia Bytom 10 12 15:17
14 Stal Mielec 10 12 16:24
15 Podbeskidzie 10 11 13:14
16 Arka Gdynia 10 11 12:13
17 Unia Skierniewice 10 11 12:17
18 Puszcza Niepołomice 9 6 8:13

pełna tabela: bilans, forma, u siebie i na wyjeździe →

Źródło danych: API-Football. Sezon w trakcie, dane z 14.10.2026.