reklama
kategoria: Na Sygnale
22 styczeń 2026

Policja publikuje wizerunek mężczyzny z kradzieżą roweru

zdjęcie: Policja publikuje wizerunek mężczyzny z kradzieżą roweru / fot. KMP w Gdyni
fot. KMP w Gdyni
Policja z Gdyni Redłowa publikuje zdjęcie mężczyzny mogącego mieć związek z kradzieżą roweru o wartości 4096 zł z Centrum Handlowego Riviera. Osoby, które go rozpoznają proszone są o kontakt z komisariatem lub numerem alarmowym 112
REKLAMA

Policja prosi o pomoc

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie poszukują mężczyzny, który może mieć związek z kradzieżą roweru na terenie Centrum Handlowego Riviera. Do zdarzenia doszło 23 grudnia 2025 roku. Skradziony rower został wyceniony na 4096 zł.

Szczegóły i rysopis

Z analizy nagrań z monitoringu wynika, że poszukiwany to mężczyzna w wieku około 35 lat, z krótkimi ciemnymi włosami i widocznymi zakolami. W dniu zdarzenia miał na sobie czarną kurtkę z kapturem, niebieskie spodnie jeansowe, ciemne buty, a pod kurtką szarą bluzę z kapturem.

Kontakt

Wszystkie osoby, które rozpoznają widocznego na materiałach mężczyznę proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni Redłowie pod numerem telefonu 47-74-21-255 lub na numer alarmowy 112.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży i proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości osoby widocznej na nagraniach - KMP w Gdyni



źródło informacji: KMP w Gdyni / policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Gdynia
-0.9°C
wschód słońca: 07:21
zachód słońca: 16:38
reklama

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Gdyni

kiedy
2026-02-07 19:00
miejsce
Teatro Gdynia, Gdynia, Plac...
wstęp biletowany
kiedy
2026-02-07 19:00
miejsce
Teatro Gdynia, Gdynia, Plac...
wstęp biletowany
kiedy
2026-02-07 20:00
miejsce
Blues Club, Gdynia, Portowa 9
wstęp biletowany
kiedy
2026-02-07 22:00
miejsce
Drugi Dom, Gdynia, ul. Architektów 1A
wstęp biletowany