reklama
kategoria: Na Sygnale
30 maj 2025

Jeśli rozpoznajesz Tych mężczyzn - pomóż ustalić ich tożsamość.

fot. KMP w Gdyni
Policjanci Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży kurtki z zawartością w postaci portfela z paszportem, kartą pobytu, prawem jazdy, kartą kwalifikacji kierowcy, gotówką w kwocie 500 zł i 100 Euro. Do zdarzenia doszło w kwietniu bieżącego r, a związek ze sprawą mogą mieć mężczyźni, których wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje osoby, proszony jest o kontakt z Policją.
REKLAMA

Policjanci Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży kurtki z zawartością w postaci portfela z paszportem, kartą pobytu, prawem jazdy, kartą kwalifikacji kierowcy, gotówką w kwocie 500 zł i 100 Euro. Do zdarzenia doszło 5 kwietnia 2025 roku w klubie przy ulicy: Świętojańskiej. Na podstawie zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawą mogą mieć mężczyźni, których wizerunki publikujemy.

Pierwszy mężczyzna: ma około 35 lat, brunet, ubrany w szarą koszulkę z wizerunkiem psa i napisem ,, Pitbull’’, czarne spodnie, czarne buty, czarną kurtkę z kapturem.

Drugi mężczyzna: ma około 60 lat, siwe włosy, ubrany w szarą bluzę z kapturem, ciemne spodnie, czarną kamizelkę.

Wszystkie osoby, które rozpoznają lub posiadają informację na temat osób z monitoringu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni Redłowie pod nr.tel.47 742 12 55 (dyżurny jednostki) lub na numer alarmowy 112.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Gdynia
10°C
wschód słońca: 04:14
zachód słońca: 21:12
reklama

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Gdyni

kiedy
2025-06-03 18:00
miejsce
Nowy Harem Club, Gdynia, 3 Maja 28
wstęp biletowany
kiedy
2025-06-05 19:00
miejsce
Desdemona, Gdynia, Antoniego...
wstęp biletowany
kiedy
2025-06-05 19:30
miejsce
Blues Club, Gdynia, Portowa 9
wstęp biletowany
kiedy
2025-06-06 19:00
miejsce
Sala Koncertowa Portu Gdynia,...
wstęp biletowany