Motoryzacja artykuł sponsorowany
19 maj 2020

Dealer BMW Gdynia, Gdańsk, Sopot: dobry adres dla szukających sprawdzonego samochodu z drugiej ręki

fot. nadesłane
W Polsce przyjęło się, że zakup używanego samochodu jest jak gra w kasynie: nigdy nie wiadomo, czy tym razem dopisze nam szczęście. Tak być jednak wcale nie musi. Zamiast liczyć na to, że uda się upolować „okazję”, lepiej jest kierować się zdrowym rozsądkiem i szukać pojazdów z drugiej ręki z pewnego źródła. Takim sprawdzonym adresem w przypadku samochodów bawarskiej marki będzie dealer BMW. Nabywcy z Gdyni, Gdańska czy Sopotu powinni zainteresować się ofertą BMW Bawaria Motors – w szczególności obejmującą pojazdy używane z programu BMW Premium Selection.

Gdzie znajdziesz pewne używane BMW?

Oczywiście w Internecie! Autoryzowani dealerzy BMW regularnie zamieszczają ogłoszenia o sprzedaży używanych pojazdów chociażby w serwisie Otomoto. Aby odsiać je z zalewu ofert handlarzy i osób prywatnych, najwygodniej będzie w polu „Program aut używanych” wskazać opcję „BMW Premium Selection”. Dzięki temu wyświetlą się wyłącznie te ogłoszenia, które dotyczą sprzedaży pojazdów sprawdzonych, przeznaczonych dla nabywców oczekujących przede wszystkim bezpieczeństwa i jakości.

Jeśli więc szukasz używanego BMW w Gdyni, Gdańsku czy Sopocie, to koniecznie zapoznaj się ofertą dealera BMW Bawaria Motors. Są to samochody dostępne od ręki, również innych marek. Wiele z nich jest sprzedawanych na podstawie faktury VAT, co pozwala firmom osiągnąć dużą korzyść podatkową, a nabywcom prywatnym uniknąć zapłaty podatku PCC. Po znalezieniu interesującego egzemplarza warto jak najszybciej skontaktować się z doradcą salonu, ponieważ te najlepsze oferty błyskawicznie znikają.
 

Dobry samochód używany? Tylko po drobiazgowej analizie serwisowej!

Kupując auto z drugiej ręki, niezależnie od źródła jego pochodzenia, należy przestrzegać jednej prostej zasady: wybieramy tylko te egzemplarze, które zostały wnikliwie sprawdzone w autoryzowanej stacji obsługi. To kolejny argument przemawiający za tym, aby zawęzić krąg poszukiwań do samochodów z programu BMW Premium Selection.

Każdy pojazd oferowany w ramach tego programu przez BMW Bawaria Motors, został sprawdzony w autoryzowanej stacji obsługi dealera. Mówimy tutaj nie o zwykłym „rzuceniu okiem”, ale o kompleksowej analizie technicznej 360°, obejmującej nawet najdrobniejsze elementy mające wpływ na komfort i bezpieczeństwo jazdy, jak również osiągi pojazdu.

Tak skontrolowany samochód nie skrywa żadnych przykrych i kosztownych niespodzianek. Jego zakup nie jest obarczony ryzykiem, a auto z pewnością będzie dawać nowemu właścicielowi mnóstwo satysfakcji zarówno podczas codziennej eksploatacji, jak też wizyt w serwisie, które ograniczą się do standardowych czynności obsługowych.
 

Kup używane BMW od dealera BMW w Gdyni, Gdańsku i Sopocie z gwarancją!

Samochody używane z programu BMW Premium Selection są propozycją dla tych kierowców, którzy cenią sobie święty spokój. Potwierdzeniem znakomitej jakości oferowanych pojazdów jest aż 24-miesięczna gwarancja bez limitu kilometrów, z możliwością jej przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. Czyli: jeśli w samochodzie dojdzie do usterki czy ujawni się jakakolwiek wada, zostanie ona nieodpłatnie usunięta w każdym autoryzowanym serwisie BMW.

To jednak nie wszystko. Decydując się na zakup używanego auta od dealera BMW Bawaria Motors Gdańsk możesz zapomnieć o wydatkach serwisowych przez kolejne 6 miesięcy lub 10.000 kilometrów. Nie stracisz przy tym udzielonej już gwarancji.
 

Zero ryzyka? Lubię to!

Jak widać zakup używanego BMW wcale nie musi być obarczony podwyższonym ryzykiem. Mówimy tutaj o samochodach bardzo wysokiej klasy, zaawansowanych technicznie, wymagających serwisowania i eksploatowania zgodnie z wytycznymi producenta. Odwdzięczają się za to bezawaryjną jazdą i dawaniem ogromnej przyjemności z każdego pokonanego kilometra. Tym samym nie warto sobie zaprzątać głowy egzemplarzami, o których w zasadzie nic nie wiemy.

To prawda, że kupując auto z drugiej ręki od dealera BMW Bawaria Motors Gdańsk, Gdynia, Sopot zapłacisz za samochód nieco więcej niż np. w komisie. Jednak gwarancja techniczna, komfortowe warunki zakupu, a także liczne opcje finansowania są tym, co w perspektywie kilkuletniej eksploatacji staje się wręcz bezcenne.

PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
pomorskie
4629
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Gdyni

kiedy
2020-11-29 19:30
miejsce
Blues Club, Gdynia, Portowa 9
wstęp biletowany
kiedy
2020-12-03 19:30
miejsce
Blues Club, Gdynia, Portowa 9
wstęp biletowany
kiedy
2020-12-05 17:00
miejsce
Sala Koncertowa Portu Gdynia,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-12-06 19:30
miejsce
Blues Club, Gdynia, Portowa 9
wstęp biletowany