Budownictwo artykuł sponsorowany
30 październik 2020

Botanica Jelitkowo wyróżniona międzynarodową nagrodą

fot. nadesłane
Trójmiejska inwestycja Invest Komfort triumfuje w międzynarodowym konkursie European Property Awards. Osiedle Botanica Jelitkowo zdobyło tytuł Award Winner.Konkurs European Property Awards cieszy się uznaniem branży nieruchomości i należy do najwyżej ocenianych na świecie. Jury stanowi grono 80 niezależnych ekspertów, oceniających design i jakość wykonania projektów, ale również ich innowacyjność i oryginalność. Panelowi sędziowskiemu przewodniczą członkowie brytyjskiej Izby Lordów.

Ważnym atutem inwestycji Botanica Jelitkowo jest jej lokalizacja. – mówi Marek Pirsztuk, wiceprezes Invest Komfort – To zdecydowanie jedno z najbardziej malowniczych miejsc Trójmiasta. Nadmorska dzielnica Jelitkowo jest położona na granicy Gdańska i Sopotu i od XIX wieku funkcjonowała jako letnie uzdrowisko. Z Botanici w kilka minut można przejść do sosnowego lasu, a następnie piaszczystej plaży. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się zbiornik wodny w otoczeniu zieleni. Ten potencjał lokalizacji musiał być wykorzystany. Zaproponowaliśmy osiedle inspirowane ideą „miasta-ogrodu”, gdzie natura jest wszechobecna – zarówno we wnętrzach, jak i w otoczeniu budynków.  Cieszymy się, że ta koncepcja zyskała aprobatę zarówno klientów, jak i ekspertów w branży. Botanica została również doceniona przez mieszkańców Trójmiasta, dzięki czemu została najciekawszą inwestycją w plebiscycie Trojmiasto.pl. Otrzymaliśmy także Budowę Roku oraz nagrodę Green Building Awards. Cieszymy się z bardzo dobrego przyjęcia inwestycji ze strony różnych środowisk, to dla nas potwierdzenie jej wyjątkowościi kunsztu wykonania.

Invest Komfort wielokrotnie znalazł się w gronie laureatów European Property Award. Nagrody w konkursie otrzymały inwestycje: Sea Towers (2009), Nowe Orłowo (2014), Okrzei Sopot (2018), Brabank (2019) i Nowe Kolibki (2019).


Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K. prowadzi działalność deweloperską od 1995 roku. W tym czasie firma zrealizowała 43 inwestycje, budując ponad 5 800 lokali mieszkalnych i usługowych o łącznej powierzchni ponad 381 tys. mkw. Spółka odpowiada za projekty takie jak: Sea Towers w Gdyni, Apartamenty Brabank w Gdańsku czy Okrzei Sopot. Działa na rynku trójmiejskim oraz w jego najbliższych okolicach, specjalizując się w realizacji inwestycji premium. Władze firmy starannie wybierają miejsca dla nowych obiektów, szczególną wagę przywiązując do walorów krajobrazowych, dążąc do harmonijnego wkomponowania inwestycji w otoczenie przyrodnicze oraz istniejącą już zabudowę miejską. Invest Komfort jest zdobywcą polskich i międzynarodowych nagród, wymieniany jest w ogólnopolskich rankingach przedsiębiorstw o największej dynamice rozwoju, osiągających bardzo dobre wyniki finansowe, będących rzetelnymi partnerami w biznesie. Spółka jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Więcej informacji o firmie i projektach można znaleźć na www.investkomfort.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
pomorskie
49683
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Gdyni

kiedy
2021-05-16 19:30
miejsce
Blues Club, Gdynia, Portowa 9
wstęp biletowany
kiedy
2021-05-28 19:00
miejsce
Sala Koncertowa Portu Gdynia,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-06-12 17:00
miejsce
Sala Koncertowa Portu Gdynia,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-06-12 19:30
miejsce
Sala Koncertowa Portu Gdynia,...
wstęp biletowany